Miss Travesty Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

+4
PamelaDeZuzenburg
anonimus
diva_alkantara
Lucian
8 participan?i

In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  Lucian Dum Apr 20, 2008 1:50 pm

De aratat arata super bine. Oare o sa faca o figura buna pe scena de anul acesta?
Lucian
Lucian

Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/04/2008
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.gayincluj.wordpress.com

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Sa speram ca se va puncta prestatia nu cum aratam

Mesaj  diva_alkantara Dum Apr 20, 2008 8:29 pm

Eu sper ca anul acesta sa se puncteze cea ce va presta fiecare nu cum aratam.. pentru aratam asa cum ne-a dat D-zeu.
diva_alkantara
diva_alkantara

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

http://www.freewebs.com/divaalkantara

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Travestit............nu transexual

Mesaj  anonimus Dum Apr 20, 2008 8:40 pm

draga vezi ca ce incerci tu sa faci cu poza aia mai mut aduce a transexual nu a travestit.. si aici e \miss travesty daca nu ti-ai dat seama nu miss transexual
anonimus
anonimus

Mesaje : 36
Data de înscriere : 20/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  Lucian Dum Apr 20, 2008 8:51 pm

Tanja nu si-a inceput nici un tratament hormonal si nu are implanturi. Nici operatie... si nici nu isi doreste sa devina femeie. Asadar face travesty. Ce e drept... zici ca e femeie.... ceea ce i-ar aduce multe voturi. Dar, cum nu este un concurs strict de frumusete... surprizele pot fi mari.
Lucian
Lucian

Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/04/2008
Localizare : Cluj-Napoca

http://www.gayincluj.wordpress.com

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Lun Apr 21, 2008 12:23 am

Vechea discutie: drag, travestit, transsexual.
Am crezut ca am scapat de problemele astea Wink) Unii sunt drag queens, altii travestiti ... Eu unul cunosc diferenta. Si, apropo, transsexualismul nu are legatura cu travestiul ... pentru persoanele sanatoase la cap si care cunosc ce au mai jos de buric Wink E drept ca pentru unii (vorbesc in general) travesti-ul este o forma ieftina de transsexualism, dar asta-i alta mancare de peste. E o problema de conceptie a unora Neutral
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Hunedoara traieste?:))))

Mesaj  anonimus Lun Apr 21, 2008 3:09 pm

Scz frumoaso ca te intreb dar tu esti interesata de concursul asta? nut e vad implicata sa intri pe mess sa raspunzi la mesaje si comment-uri etc.. sau crezi ca ne-ai dat pe spate ca ai o poza faina?
anonimus
anonimus

Mesaje : 36
Data de înscriere : 20/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  senzualul Mar Apr 22, 2008 12:22 am

intradevar arata super bine.......a iubi al meu e mult mai frumos bounce bounce

senzualul

Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Mar Apr 22, 2008 12:28 am

Da cine-i iubi asta al tau ?
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  senzualul Mar Apr 22, 2008 12:31 am

gici.... e diva divelor din bv

senzualul

Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Mar Apr 22, 2008 12:35 am

Diva divelor din BV ? Smile
Nu cred ca ne gandim la aceeasi persoana. Mai bine zi tu, sa nu fac o gafa Razz
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty buna...buna...

Mesaj  transe_tanja Mar Apr 22, 2008 7:22 am

merci mult, pentru compliment.....sper sa ma descurk si sa nu fak hunedoara de ras...fiind prima editie la care particip normal k am niste emotii de numa...dar sper sa imi treaca si sa nu ma pierd... Surprised
transe_tanja
transe_tanja

Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  senzualul Mar Apr 22, 2008 12:05 pm

iubi al meu este doar al meu.... si este diva divelor dinn brasov!!!!!!!! asak mai gandestete putin. Very Happy Very Happy

senzualul

Mesaje : 23
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Fara suparare

Mesaj  diva_alkantara Mar Apr 22, 2008 3:40 pm

tanja draga transe_tanja nu ti se pare ca suna cam ciudat..? esti transe sora mea? sorry ca intreb dar e un pic este un pic ciudat.. esti bella bravo.. dar esti transe? inca odata am intrebat
diva_alkantara
diva_alkantara

Mesaje : 56
Data de înscriere : 18/04/2008
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

http://www.freewebs.com/divaalkantara

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty da sau nu?

Mesaj  anonimus Mar Apr 22, 2008 8:38 pm

tanja esti transexual sau nu? fa o poza fara sutien in bustul gol ca sa te credemmm
anonimus
anonimus

Mesaje : 36
Data de înscriere : 20/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Joi Apr 24, 2008 1:14 am

Tanja esti draguta! Din poza de pe site as putea spune ca tu ai sani.
Si Dana, si eu, si multi travestiti ne ”facem sani” ... dar nu ne ies asa Smile) Care-i secretul ? Razz
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  robertcj Vin Apr 25, 2008 9:53 am

poza e bestiala sa vedem cum va impresiona pe scena.
robertcj
robertcj

Mesaje : 25
Data de înscriere : 25/04/2008
Varsta : 44
Localizare : cluj-kolozsvar-klausenburg

http://robertcluj.blogspot.com

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Vin Apr 25, 2008 2:58 pm

Isi pliaza usor buzitele pe microfon si se scapa toti in pantaloni si a luat miss-u Wink)
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  petrutacj Joi Mai 01, 2008 9:27 pm

tania este travestita siar doei pote sa fie trans este draguta succea dragule si bafta multa pupici

petrutacj

Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/05/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  PamelaDeZuzenburg Joi Mai 08, 2008 1:22 am

Eu consider ca Petruta este printre singurele care chiar ureaza din suflet Wink

SUCCES, TANJA!
PamelaDeZuzenburg
PamelaDeZuzenburg

Mesaje : 30
Data de înscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena? Empty Re: Bunoaca rau. Oare cum o sa se descurce pe scena?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum